Hemşehrileri buluşturan iftar

HERTEN – Almanya Karabük- Yeniceliler Derneği eski İcra Kurulu Başkanlarından ve Karabüklü hemşehrimiz Veyis Ören Adnan Dereli ve Nihat Eren’in birlikte verdiği iftar yemeğine katılım yoğun oldu.

İftar programına, Karabük – Yeniceliler Derneği İcra Kurulu Başkanı Cevdet Koymalı, Kurucular Kurulu başkanı Dursun Döngel, eski başkanlardan Hüseyin Dereli, kurucular kurulu eski başkanlarından Hasan İbik, BRTV Almanya Temsilcisi Ali İnan, iş adamı Rasim Saka, Bereket Ekmek Fabrikası’ndan Basri Şirin ve çok sayıda davetli katıldı.

Ören: ” Allah birlik beraberliğimizi daim etsin ”

İftar programına katılan herkese teşekkür eden Veyis Ören, iftarların barış ve kardeşlik sofrası olduğunu söyledi.

Ören, konuşmasında şu ifadeleri kullandı: ” Ramazan ayı hoşgörü ve sevgi ayıdır. Bu akşamki iftar davetimize çok sayıda davetli hemşehrilerimiz iştirak etti. Bu mübarek günün bu mübarek iftar saatinde bizimle beraber oruç açma lütfunda bulunarak bizleri şereflendirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz. Cenab-ı Allah’tan sizleri bol bol mükafatlandırmasını niyaz ederiz. Allah’ın selamı rahmet ve bereketi hepinizin üzerine olsun. Bu dileklerle hepinizin Ramazan ayını tebrik ederiz. Bizler bir aileyiz ve birlikte daha güzeliz. Allah birlik beraberliğimizi daim etsin İnşallah ”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir