Babbomilano hizmete açıldı.

Almanya’nın Kuzey – Ren Vestfalya eyaletine bağlı Recklinghausen şehrinde Babbomilano mağazası hizmete açıldı. Açılışa, Babbomilano sahibi İrfan Rençber, Avrupa Türk Girişimciler Birliği ( ATGB ) Genel Başkanı Orhan Buyurman, UETD Disiplin Kurulu Başkanı Dursun Döngel ve çok sayıda davetli katıldı.

RECKLİNGHAUSEN – Mağazanın açılış kurdelasını Babbomilano sahibi İrfan Rençber ve ATGB Genel Başkanı Orhan Buyurman birlikte kestiler. Açılışta konuşan Babbomilano mağazası sahibi İrfan Rençber, tektil alanında 40 yıllık bir tecrübeye sahip olduğunu ifade ederek, Almanya’da kendi markası ile iş yapan nadir Türk girişimcilerdne birisi olduğunu belirtti.

Rençber, ” Kırk yıldır tekstil sektöründeyim. Bu mesleğe çocukluk yıllarımda başladım. Kendi markamız olan Babbomilano ile ürünlerimizi bu mağazada satışa sunacağız. Ayrıca, mağazamızda bir de terzi bölümü de yer almakta. Almanya’daki insanların kaliteli ürünler sunuyoruz ” dedi.

ATGB Genel Başkanı Orhan Buyurman’da, Avrupa’daki Türk iş adamlarının kendi markalarıyla Almanya ekonomisine ciddi anlamda katkı sağladıklarını belirterek, Türk işadamlarının artık ekonomide söz sahibi olduklarını söyledi.

Daha sonra, İrfan Rençber misafirlere mağazadaki ürünler hakkında bilgi verdi.

ALİ İNAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir